Tropical Island

Odrobina upału jesiennego w Tropical Island

2 grudnia 2017

 

Co to jest

Wszyscy wiedzą, co to jest Tropical Island. To stary niemiecki poligon wojskowy pod Berlinem przerobiony na kawałek tropikalnej wyspy. Mimo, że pod dachem i trochę udawane, można się poczuć jak na prawdziwych wakacjach w ciepłych krajach. Morze, piasek, palmy, las tropikalny, dzikie zwierzęta, a także bary, restauracje, sklepy, zjeżdżalnie i balon latający nad wyspą. Akurat na kilkugodzinne wygrzanie się tuż przed zimą. Dla całkiem zmarzniętych dodatkowo strefa z saunami, gdzie jest już naprawdę gorąco.
 
Zapraszamy na szybki jednodniowy wyjazd. Wstajemy wcześnie rano, żeby jak najszybciej grzać się w piasku i wracamy późnym wieczorem, żeby jak najdłużej wykorzystać czas. Połączenie autostradą pozwoli nam dojechać szybko i przyjemnie.
 

Plan wycieczki

05:00 – wyjazd z podanego miejsca startu w zależności od wygody uczestników
09:50 – przyjazd na miejsce, wejście na teren obiektu; ustalenie spraw organizacyjnych i miejsca zbiórki oraz sposobu kontaktu w razie wzajemnego poszukiwania się.
10:00 – rozstawienie na plaży i wskakujemy do wody; zabawa indywidualna na wszystkich dostępnych atrakcjach; w trakcie dnia indywidualne lub zbiorowe odwiedzanie restauracji;
19:30 – zakończenie plażowania; zwinięcie obozu, prysznic, wyjście z obiektu
20:00 – wyjazd do domu; po drodze planowany postój 25 minut na MOP w Legnicy
01:15 – dojazd do miejsca startu, zakończenie wycieczki.
 

Cena:

Całkowity koszt imprezy to 315 zł (osoby poniżej 14 lat) i 355 zł (osoby starsze niż 14 lat). W cenie zawarte są:
- przejazd samochodami typu bus w grupach 7-8 uczestników;
- ubezpieczenie NW na czas podróży;
- bilet wstępu na cały czas pobytu w Strefie Tropikalnej i strefie zewnętrznej AMAZONIA; osoby zainteresowane mogą na miejscu dokupić wstęp do Strefy Saun.
- opieka pilota dla każdej grupy ośmioosobowej, pomoc organizacyjna na miejscu, tłumaczenie;
 

Jak dołączyć:

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez e-mail, podanych w sekcji Kontakt. Ilość miejsc jest ograniczona pojemnością samochodów. Zgłoszenia zamykamy 16 listopada.
 

Informacje dodatkowe:

Strona Tropical Island z opisem atrakcji
https://www.tropical-islands.de/pl/
 

Kilka zdjęć z wyjazdu w styczniu 2017

Copyright ©2017 Nordica Compass, All Rights Reserved.