O Nas

Kim jesteśmy

Nordica Compass to część grupy Nordica Logistic zajmująca się organizacją wycieczek i podróży. Sami dużo podróżujemy i chętnie zabierzemy Was ze sobą. Wiemy, że życie to nie tylko praca, że warto wygospodarować wolny termin na przyjemność oderwania się od codzienności, zmianę otoczenia i poznanie tych obszarów, o których zwykle nie ma czasu pomyśleć.
Skoncentrowaliśmy się na kilku różnych, niebanalnych propozycjach turystycznych. A to dlatego, że sami jesteśmy pasjonatami spędzania wolnego czasu w inny, niż najczęsciej spotykany, sposób. Naszą ofertę kierujemy do tych, którzy chcieliby spróbować czegoś nowego, nietypowego, lecz niekoniecznie wiedzą, jak to zorganizować. W poszczególnych sekcjach znajdziecie nasze propozycje: od zaglądania w niezwykłe, niedostępne miejsca, poprzez odkrywanie historii świata i dziejów własnych rodzin, aż po wina, które – naszym zdaniem – należy poznawać i próbować tam, gdzie powstają.
 

Nasze atuty.....

– zamiłowanie całego zespołu do podróży i poznawania świata;
– znajomość tematyki organizowanej wycieczki – specjalizujemy się zwłaszcza w historii i winach;
– możliwość zorganizowania nietypowych zleceń, innych niż masowa turystyka wielkich biur podróży;
– znajomość języków obcych, co ważne przy organizowaniu wycieczek dla obcokrajowców;
– wygodne samochody;
– możliwość zarejestrowania całej wycieczki i opracowania w formie pamiątkowego filmu lub albumu;
 
 
Jesteśmy przekonani, że klikając w jedną z naszych propozycji, poczujecie przez chwilę powiew przygody i chętnie dołączączycie do nas w którejś z oferowanych wycieczek. A jeśli, czytając nasze zaproszenie, już macie wrażenie, że to prawie coś dla Was, ale jeszcze niezupełnie jest takie, jak się spodziewacie – prosimy o kontakt – na pewno jesteśmy w stanie dopasować naszą realizację do Waszych oczekiwań.
 
Copyright ©2017 Nordica Compass, All Rights Reserved.